Guadalmar Sun & Beach

  • 150 m²
  • 3 soverom
  • 2 baderom

Guadalmar Sun & Beach ligger i Guadalmar distriktet, nær Guadalmar-stranden og har et eget svømmebaseng. Den strand boligen ligger 7 km fra CAC Málaga – Senter for moderne kunst og har 3 soverom, 2 baderm og en terasse for ditt komfortable opphold.

Behandlingsfasiliteter omfatter et solarium.

Denne strand villaen ligger 8 km fra Badeland Torremolinos. Gjestene kan nyte europeiske retter i Chiringuito Servando, som ligger innenfor 200 meter unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Automobil- og motemuseet. Guadalmar Sun & Beach ligger innen en 15 minutters kjøretur fra Malaga lufthavn.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Guadalmar Sun & Beach Málaga
Encanto Junto Al Mar
pris kun for mobil

Encanto Junto Al Mar

43 m fra overnattingsstedet
Malaga Chalet en Guadalmar
pris kun for mobil

Malaga Chalet en Guadalmar

9.0
Flott 13 anmeldelser
100 m fra overnattingsstedet
USD 337 USD 303
per natt
Casa Guadalmar
pris kun for mobil

Casa Guadalmar

9.0
Flott 25 anmeldelser
637 m fra overnattingsstedet
USD 726 USD 653
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Malaga flyplass
    4,7 km

    Togstasjoner

    Malaga-Aeropuerto Train Station
    3,4 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • VIP-innsjekking / -utsjekking
    • Express-innsjekking/utsjekking
    • Turer/ Billettservice

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Tørketrommel
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    Fritidsaktivitet

    • Utendørs svømmebasseng
    • Tilgang til stranden
    • Solterrasse
    • Hageområde
    • Solarium

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Lydisolerte rom
    • Sitteområde
    • Patio
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Allergifrie rom
    • Familierom
    • Ved stranden
    • Brannslukkere
    • Tilgang med nøkkel

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 22:00
    Utsjekking: fra 01:00 til 11:00
    LisensnummerESFCTU0000290450000889050000000000000000VUT/MA/870710,VUT/MA/87071
    Ofte stilte spørsmål
    • Hvor mye vil det koste å bo i Guadalmar Sun & Beach villa?
      Leien på Guadalmar Sun & Beach villa starter på €177 per natt.
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Guadalmar Sun & Beach villa?
      Gjester på Guadalmar Sun & Beach villa bør sjekke inn senest 22:00 og sjekke ut før 11:00.
    • Hvilke restauranter er i nærheten av Guadalmar Sun & Beach villa?
      Restauranter i nærheten av Guadalmar Sun & Beach villa inkluderer Safo Beach og Chiringuito Servando.
    • Har Guadalmar Sun & Beach villa basseng?
      Ja, gjester i Guadalmar Sun & Beach villa kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Malaga flyplass
    4,7 km

    Togstasjoner

    Malaga-Aeropuerto Train Station
    3,4 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Guadalmar Sun & Beach Málaga

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk